Љубов и секс

5 трикови од кои секој маж ќе го изгуби разумот во креветот

Секоја жена може да биде божица во сексот! Со овие неколку трикови секој маж веднаш ќе стане зависен – од вас!

Ви одговара во креветот, многу сте загреани за него и сега би сакале да го „сочувате“? Тоа не е некој голем проблем – овие 5 совети ви гарантираат успех!

  1. Изненадување, 1. дел:

Секој маж сака изненадувања. Отворете му ја вратата – во секси долна облека. А потоа преминете на точка број 2.

  1. Изненадување, 2. дел:

Ништо не зборувајте кога ќе влезе во станот. Само бакнете го, откопчајте му ги панталоните и изненадете го со орален секс – веднаш, во ходникот, без никаква филозофија. Од среќа нема да дојде при себе долго време.

  1. Мал потсетник

Го оставил мобилниот во кујната и излегол? Одлично! Ставете потсетник во неговиот мобилен кој ќе се активира половина час пред да тргне од работа и ќе го потсети дека со нетрпение го чекате да дојде во креветот. Можете да се обложите дека ќе подрани!

  1. Провоцирајте го малку

Доближете се со лицето до неговиот „најдобар дел“ од телото и бакнувајте го местото наоколу – препоните, стомакот… Но во никој случај не го допирајте неговиот пенис. Продолжете така, се додека веќе нема да може да издржи.

  1. Интензивен оргазам

Напнете ги стомачните мускули и желудникот кратко пред да доживее оргазам. Така ќе бидете многу потесна – а тој ќе доживее интензивен оргазам.