Категорија - Жолта минута

Жолта минута

Беа на чекор до развод но… Конечната вистина излезе на виделина кога е во прашање бракот на Ана Николиќ и Раста

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста уште на самиот почеток ја криеја љубовта. Раста секогаш бил пробирлив кога жените се во прашање, а за Ана сонувал уште во...

Жолта минута

Борко Ристовски, голманот на македонската ракометна репрезентација стана татко, му се роди синот Душан

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски, деновиве стана татко. Неговата сопруга, Нина Ристовска на свет го донесе нивниот син, Душан...

Жолта минута

Елена Ристеска, прекрасна како и секогаш, сподели фотографии од посетата на Абу Даби и Дубаи

Елена Ристеска многу пати досега покажала колку навистина е прекрасна. Овој пат таа на својот Инстаграм профил сподели повеќе фотографии од својата посета на...

Жолта минута

Јелена Карлеуша само со една фотографија им ги затвори устата на сите и ја покажа својата совршена линија

Иако секој вишок килограм, Јелена го прикрива на совршен начин, таа во неколку интервју рече дека никогаш претходно не била дебела како сега и дека килограмите...