Таг - хороскоп

Астрологија

Смисла за хумор, енергични и амбициозни – еве што ги прави да бидат посебни оние кои се Шкорпија во хороскоп

Некои се плашат од нив, а некои велат дека е вистинска среќа до себе да имаш некој кој е роден во знакот на Шкорпија. Родени сте наесен, но во постудениот...

Астрологија

Ракот е еден од најспецифичните хороскопски знаци – еве по што најмногу се разликува од другите

Ракови се дефинитивно еден од најспецифичните хороскопски знаци, не само затоа што се големи емотивци, туку и поради тоа кога еднаш ќе влезе под својата...

Астрологија

Таа секогаш се истакнува и сите мажи и паѓаат на колена: Жената во овој хороскопски знак е најголема заводничка

Овие жени се фатални, шармантни и неверојатно секси. Таа секогаш се истакнува и сите мажи и паѓаат на колена. Жената во хороскопскиот знак Близнаци е најголема...

Астрологија

Месечен хороскоп за септември: Ракот ќе има финансиски успех, за Лавот комплициран месец

Следува месечен хороскоп за септември за секој знак посебно: Овен Во септември немажените претставниците на овој знак ќе имаат желба да посвети повеќе време на...