Таг - есен

Убавина и мода

Оваа парче треба да го има секоја модерна жена: Еве што избраа познатите лица како главен тренд за оваа есенска модна сезона

Сите погледи се упатени кон овие жени и нивниот изглед каде и да се појават, а еве кој моден тренд Меланија Трамп и Брижит Макрон го избраа за оваа есенска...