Таг - коса

Видео Убавина и мода

Прекрасна брановидна коса – со помош на само еден трик ќе го добиете она што го посакувате

Доколку не сте премногу талентирани за обликување на својата коса или пак, немате време да го правите тоа, а отсекогаш сте им се восхитувале на другите...

Убавина и мода

Неверојатна мешавина која го забрзува растот на косата : Заборавете на оштетените врвови

Станува збор за маска која ќе помогне за зајакнување на оштетената коса. Погодна е за секој вид на коса, а исто така помага во спречување на нејзино опаѓање и...

Убавина и мода

Овој додаток во шампон ќе ја препороди вашата коса, а така ќе расте побрзо и ќе има дополнителен сјај

Паѓањето на косата денеска претставува многу чест проблем. Морате да водите ред за косата, бидејќи претставува моќно оружје, особено за девојките. Постојат...