Таг - кревет

Љубов и секс

Опуштете се и уживајте, а ние ви пренесуваме неколку совети од порно ѕвездите како да издржите подолго во креветот.

Во ера кога времето чини пари, педантните статистичари пресметале дека просечниот сексуален однос трае 11 минути. Без оглед дали сметате дека тоа е прекратко...

Љубов и секс

Вешти манипулатори: Ова се најчестите ТРИКОВИ кои мажите ги користат за да ОДВЕДАТ жена во КРЕВЕТ

Многу се трудат, ги користат сите свои ментални капацитети, способности и својот шарм за да ги одведат жените или девојките во својот кревет, и тоа на една...

Астрологија

Жената во овој хороскопски знак е вистински пламен – само вистинскиот маж може да ја задржи до себе

Кавгаџики, напорни и сакаат секогаш да бидат во центар на вниманието, но тие се вистински пламен во кревет. Секако, станува збор за Лавиците. Лавиците многу...

Љубов и секс

Ако ги правите овие 10 работи во кревет додека сте во “акција”, тогаш дефинитивно сте добри

Вечно е прашањето кои се оние работи, кои прават за да бидете добри во кревет. Дали станува збор за сексуални вештини, заводлив поглед, дишење или пак нешто...