Таг - љубов

Низ времето

Приказна која се шири по социјалните мрежи: Девојка (17) се вљубила во својот тетин (49), чекаат да стане полнолетна па да се венчаат

Германката Џозефин П. и нејзиниот тетин Герит Х. веќе 3 години се борат за својата љубов. Џозефин имала само 14 години кога таа и Герит побегнале. Во камп...

Астрологија

Штом еднаш ве засакаат, ќе ви ја дадат сета љубов која ја имаат во себе – најверен хороскопски знак

На нивната љубов и предаденост можете да сметате целиот живот. Штом еднаш ве засакаат, ќе ви ја дадат сета љубов која ја имаат во себе. Станува збор за...