Таг - партнер

Љубов и секс

Се прашувате дали да останете со вашиот партнер или да заминете? Прочитајте го овој текст

Дали некогаш сте биле во врска со некого и сте си го поставиле прашањето „Дали треба да си заминам или да останам?“ Сигурно знаете дека оваа ситуација воопшто...

Астрологија

Што сакаат хороскопските знаци за Денот на вљубените – дознајте како дополнително да го изненадите партнерот

14 февруари, денот кога се ужива во љубовта со чаша вино во рака. Секој хороскопски знак си е посебен за себе, а еве што сакаат тие за Денот на вљубените: Овен...

Низ времето

Не ми треба партнер, сакам секс

Срамежливоста во Белград не поминува баш најдобро. Кога си повлечена не доаѓаш до израз во толпата. Прашањето кое се наметнува, а подоцна и веќе станува товар...