Таг - рецепт

Кујна

Лесен колач со банани и плазма

Нешто вкусно, сочно и освежително… Колач со банани, круша и плазма. Нешто што мора да го пробате. Лесен е и брз за правење. Еве што е потребно: Состојки:...