Таг - совети

Љубов и секс

Опуштете се и уживајте, а ние ви пренесуваме неколку совети од порно ѕвездите како да издржите подолго во креветот.

Во ера кога времето чини пари, педантните статистичари пресметале дека просечниот сексуален однос трае 11 минути. Без оглед дали сметате дека тоа е прекратко...

Диета и Фитнес

Сакате да изгледате убаво и да имате тело од соништата? Ова е една вистинска пролетна диета, лесна и едноставна

Сакате да изгледате убаво и да имате тело од соништата? Со доаѓањето на првиот пролетен ден доаѓаат и мислите за губење на вишокот килограми кои сме ги...