Таг - трикови

Видео Животен стил

Мали тајни за добра фотографија – со помош на неколку трикови секогаш ќе излезете убаво

Некои повеќе, а некои помалку се фотогенични. Кога не излегуваме убаво на фотографиите, најчето велиме “не ме сака апаратот”. Со помош на овие неколку мали, а...

Љубов и секс

Вешти манипулатори: Ова се најчестите ТРИКОВИ кои мажите ги користат за да ОДВЕДАТ жена во КРЕВЕТ

Многу се трудат, ги користат сите свои ментални капацитети, способности и својот шарм за да ги одведат жените или девојките во својот кревет, и тоа на една...

Убавина и мода

Изгледајте послабо со помош на само неколку трикови и неколку парчиња облека – се е лесно и едноставно

Некогаш облеката е таа која придонесува да изгледаме послаби или пак подебели. Сепак постојат одредени парчиња облека со помош на кои ќе изгледаме како да...

Животен стил

Секоја жена би морала да ги знае овие трикови со сода бикарбона! Некои ќе во воодушеват…

Сода бикарбона може да се користи за многу цели, а веруваме дека за многу нејзини примени не сте знаеле. Тука ќе ви покажеме за што се можете да ја користите:...